logo

Thursday 28th of May 2015

Email


Nasza reporterka Agnieszka Herman (Health Journal)
bada nowy środek na odchudzanie, który szybko zdobywa popularność na całym świecie.

Wyciąg z ziaren zielonej kawy to ostatni hit w walce z otyłością. Miliony ludzi chwalą sobie skuteczność tej "cudownej diety" w formie suplementu, która zyskała dużą popularność po tym, jak stała się tematem jednego z programów "Dr. Oz Show". O dziwo jest jeszcze wiele osób zmagających się z nadwagą, które nie słyszały o tym niezwykle skutecznym rozwiązaniu. A ci, którzy słyszeli, nie są pewni, czym właściwie jest zielona kawa, jak jej używać i jak uniknąć nabierania się na jej nieskuteczne odmiany.

Według Dr Lindsey (gościa w programie Dr Oza) wyciąg z ziaren zielonej kawy działa na więcej niż jeden sposób: "Po pierwsze, zmusza on organizm do spalania glukozy, czyli cukru, oraz spalania tłuszczu, głównie w wątrobie. Po drugie, co jest niezwykle istotne, spowalnia on uwalnianie cukru do krwi. A gdy w krwiobiegu nie gromadzi się cukier, to nie odkłada się też tłuszcz, gdyż to cukier przekształca się w tłuszcz. Synergia obu tych działań pozwala na jednoczesne spalanie oraz blokowanie odkładania się tłuszczu w sposób naturalny i bezpieczny."

Redakcja Health Journal była nastawiona dosyć sceptycznie do tego wyciągu z ziaren zielonej kawy. Nawet po tym, jak przekopaliśmy się przez ogromne ilości poświęconych mu wyników badań. Miałam już swoją własną opinię na jego temat, ale ciągle brakowało mi dowodów na to, że wyciąg z zielonej kawy był warty zachodu. Tak więc, po otrzymaniu aprobaty od moich przełożonych, postanowiłam sama przetestować ten produkt. Jaki mógłby być lepszy sposób na poznanie prawdy niż samodzielnie przeprowadzone badanie?

Na początek zostałam królikiem doświadczalnym. Zamówiłam w internecie buteleczkę preparatu Zielona Kawa. Zielona Kawa to jeden z najbardziej godnych zaufania produktów odchudzających na rynku. Objęty jest on 100% gwarancją zwrotu pieniędzy, a jego zakup nie wiąże się z żadnymi ukrytymi ofertami. Innym powodem, dla którego wybrałam produkt Zielona Kawa, jest fakt, iż zawiera on najczystszy i najbardziej skoncentrowany wyciąg z zielonej kawy dostępny na rynku. Dzięki temu rezultaty moich testów mogły być precyzyjne i wiarygodne.

A oto, co producent suplementu Zielona Kawa twierdzi na swojej stronie internetowej:

W wyniku badania opublikowanego w czasopiśmie medycznym Lipids in Health&Disease biorące w nim udział osoby schudły średnio 5 kg w 6 dni bez użycia specjalnej diety czy ćwiczeń.
Zielona Kawa nie zawiera żadnych stymulantów.
Dowiedziono, że ziarna zielonej kawy usprawniają metabolizm, przyspieszając tym samym utratę wagi o ponad 800%.
Badania wykazały 39% redukcję poziomu cholesterolu oraz średnią redukcję ilości tłuszczu na brzuchu o 5 cm w ciągu 10 dni.

Testowanie zielonej kawy

Zielona Kawa została mi dostarczona w ciągu 4 dni od momentu złożenia zamówienia w internecie.

Mój 5-tygodniowy test suplementu Zielona Kawa:

Moje rezultaty

Tydzień pierwszy

Po zakończeniu się pierwszego tygodnia diety byłam zaskoczona tym, jak wyraźne były rezultaty. Miałam więcej energii i przestałam być ciągle głodna, co było najwyraźniej pozytywnym efektem ubocznym stosowania wyciągu z ziaren zielonej kawy.

Mogę szczerze powiedzieć, że czułam się wspaniale.

I nie zmieniłam nawet niczego w moim rozkładzie dnia. Szóstego dnia stanęłam na wagę i nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Schudłam 5 kg. Ale ciągle nie byłam do końca przekonana, bo mówi się, że na początku diety traci się dużo wody z organizmu. Chciałam się jeszcze wstrzymać w opinią i zobaczyć, jakie rezultaty przyniosą nadchodzące tygodnie. Ale bez dwóch zdań wyglądało to obiecująco! Po raz pierwszy od wielu lat ważyłam mniej niż 80 kg!

Tydzień trzeci

Po trzech tygodniach miałam jeszcze więcej energii oraz spałam znacznie lepiej niż wcześniej. Nie budziłam się już w środku nocy, przewracając z boku na bok, bo moje ciało nie było się w stanie rozluźnić (domyślam się, że to wynik pozbycia się toksyn z organizmu). Do tego udało mi się schudnąć kolejne 5 kg, co w sumie dawało już 10 kg, które zniknęły w zaledwie 3 tygodnie.

Muszę przyznać, że zaczynam wierzyć w potęgę tej diety!

Tydzień czwarty

Po 4 tygodniach moje wątpliwości i sceptycyzm całkowicie zniknęły! Schudłam jeszcze 6 kg i noszę teraz ubrania o dwa rozmiary mniejsze. I ciągle mam w sobie mnóstwo energii. Często się zdarza, że około trzeciego tygodnia stosowania innych diet zaczyna się opadać z sił. Ale w przypadku preparatu Zielona Kawa mój poziom energii ani na chwilę nie opadał w ciągu dnia. Niepotrzebne mi już były popołudniowe drzemki! Zauważam też, że mój żołądek lepiej radzi sobie z trawieniem jedzenia. Nie cierpię już na wzdęcia ani gazy po posiłku!

Tydzień piąty

Gdy tydzień piąty dobiegł końca, osiągnięte przeze mnie rezulaty były zaskakujące. Od momentu, gdy rozpoczęłam stosowanie zielonej kawy, schudłam ponad 20 kg! Wszyscy w redakcji Health Journal plują sobie teraz w brodę, że nie zgłosili się na ochotnika do mojego testu. Zielona Kawa pozwoliła mi osiągnąć idealną wagę. Zamierzam jednak dalej stosować preparat Zielona Kawa ze względu na to, że zawarte w nim przeciwutleniacze i witaminy sprawiają, że moja skóra wygląda wspaniale.

"Nie mogłabym być bardziej zadowolona z osiągniętych przeze mnie rezultatów."

"Schudłam 20 kg w 5 tygodni, bez rygorystycznej diety czy męczących ćwiczeń."


Podsumowanie: Być może tak jak my w redakcji Health Journal masz wątpliwości co do skuteczności tej diety, ale musisz ją sprawdzić na własną rękę i przekonasz się, że rezultaty są jak najbardziej prawdziwe. Po przeprowadzeniu naszego testu z przyjemnością odnotowujemy sukcesy, jakie wiele osób osiąga przy użyciu tego suplementu (włącznie ze mną). I przecież nie masz nic do stracenia. Skorzystaj z poniższych linków, żeby zamówić preparat Zielona Kawa, mając pewność, że zamawiasz produkt wysokiej jakości, który naprawdę działa!

Życzę sukcesów w odchudzaniu

- Agnieszka Herman

źródło: http://ek.pl/artykuly/health-journal2/

 

access 2010 license price for students buy microsoft word 2013 student genuine oem license adobe captivate 5 education download oem software purchase ilife with greatest discount windows 7 starter buy preorder windows 8 best buy on sale buy 3ds max design 2014 original software microsoft word 2013 buy and download student license best buy sony vegas best price adobe audition cs6 buy windows 7 professional volume license buy vmware fusion 6 full oem version discount adobe illustrator cc windows 8 cheap for students download full software buy creative suite 6 production premium original software adobe premiere pro cs6 buy online buy adobe cs6 design standard best price shop cheap parallels desktop 9 buy autocad lt student adobe audition cs5.5 cheap full version software buy microsoft publisher product key download full version purchase os x 10.5 download on Sale adobe dreamweaver cs4 for sale for sale buy adobe photoshop cs6 license

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 245 gości 
Odsłon : 5938625

Polecamy

Planeta Jogi Facebook

JOGA KUNDALINI


Newsletter


Imię i nazwisko:

Adres email:

Polityka prywatności

statystyka

Planeta Zdrowie - Najważniejsze jest Nasze Zdrowie