logo

Tuesday 03rd of March 2015

PDF Drukuj Email

Żywa woda - naturalna potrzeba naszego ciała.Ludzki organizm składa się w 70% z wody. Obecnie istnieją dowody na to, że wiele chorób spowodowanych jest właśnie faktem nie przyjmowania wystarczającej ilości płynów. Komórki ulegają wówczas przesuszeniu, spowalnia się transport białka, enzymów, ale i substancji toksycznych, i szybciej się starzejemy.


Woda magnetyzowana to żywa woda, najbardziej podobna do źródlanej, którą przepełnia ziemski magnetyzm, w przeciwieństwie do wody stojącej w basenach, zbiornikach, rurach, która utraciła swoją energię.


Woda magnetyzowana posiada inną strukturę, zamiast dużych molekuł składa się ona z trójcząsteczek (po 3 molekuły), które tworzą najlepszą i najkorzystniejszą formę. Zmianie ulega jej gęstość, lepkość, przewodnictwo i Ph, jak również i napięcie powierzchniowe, co ma wielkie znaczenie dla życia i przyspieszania procesów metabolicznych, rozpuszczania białek, enzymów i innych.


Najlepsze rezultaty otrzymuje się kiedy woda jest magnetyzowana dwubiegunowo, pręcikiem, w czasie kilkudziesięciu sekund. Można też pozostawić pręcik w dzbanku lub butelce, a tylko dolewać nową wodę. W ten sam sposób można magnetyzować inne napoje, włącznie z sokami, mlekiem, napojami alkoholowymi, pamiętając, że magnetyzm w zamkniętej butelce utrzymuje się do 3 dni.


Szczególnie zalecane jest picie magnetyzowanej wody w czasie grypy, po szklance co kilka godzin, prewencyjnie oraz podczas krótkich chorób, ponieważ woda ta podnosi odporność organizmu.


Woda magnetyzowana wykazuje bardzo dobre działanie na komórki jelita cienkiego, co przyspiesza perystaltykę jelit i przeciwdziała zaparciom.


Woda przegotowana lub zamrożona traci swoje właściwości magnetyczne.

W celu przywrócenia naturalnej struktury wody, należy zanurzyć mieszadełko magnetyczne np. w szklance z wodą. Siła magnesu wynosi 1500 Gs co pozwala na magnetyzację każdego napoju.

 
Aby magnetyzować 250 ml wody należy zanurzyć pręt magnetyczny w szklance na ok. 15 minut lub ciągle mieszając przez 2 – 3 minuty.
Namagnetyzowaną wodę należy pić w przypadku wszystkich schorzeń i zaleca się co półroczną kurację (wiosną i jesienią) przynajmniej 1 litr dziennie przez 20 do 30 dni, aby zapewnić profilaktyczne oczyszczenie całego organizmu.

Magnetyzowana woda wspomaga leczenie:
- kamieni żółciowych i nerkowych,
- skrzepów,
- bólów układu pokarmowego i moczowego,
- zaparć, prostaty,
- cukrzycy i wielu innych chorób

- poprawia ogólną wydolność organizmu

- powoduje, że suplementy diety i dobroczynne składniki odżywcze są lepiej wchłaniane

- oczyszcza i detoksykuje organizmPod wpływem magnetyzowanej wody wapń ulega jonizacji, a wówczas wytwarza inne, laminarne kryształy, w przeciwieństwie do niejonizowanego wapnia, który tworzy kryształy gwiaździste. Ten drugi kształt łatwo się odkłada w nerkach, ściankach naczyń krwionośnych oraz wokół stawów i w ścięgnach, powodując poważne dolegliwości.


Natomiast zjonizowany wapń łatwo jest wydalany z nerek i naczyń krwionośnych, a jednocześnie łatwo wchłania się do kości, a więc sprzyja w prewencji i leczeniu osteoporozy. Komórki budujące kości, tzw. osteoblasty, pod wpływem pola magnetycznego pracują szybciej, kość szybciej się zrasta i wypełnia.


Dlatego też najkorzystniejsze jest połączenie namagnesowania poprzez noszenie magnetycznej biżuterii i picie magnetyzowanej wody dla wewnętrznego oczyszczania organizmu i rekonstrukcji kości.Pręcik magnetyczny w każdym domu zapewnia prewencję dla całej rodziny. 

access 2010 license price for students buy microsoft word 2013 student genuine oem license adobe captivate 5 education download oem software purchase ilife with greatest discount windows 7 starter buy preorder windows 8 best buy on sale buy 3ds max design 2014 original software microsoft word 2013 buy and download student license best buy sony vegas best price adobe audition cs6 buy windows 7 professional volume license buy vmware fusion 6 full oem version discount adobe illustrator cc windows 8 cheap for students download full software buy creative suite 6 production premium original software adobe premiere pro cs6 buy online buy adobe cs6 design standard best price shop cheap parallels desktop 9 buy autocad lt student adobe audition cs5.5 cheap full version software buy microsoft publisher product key download full version purchase os x 10.5 download on Sale adobe dreamweaver cs4 for sale for sale buy adobe photoshop cs6 license

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 614 gości 
Odsłon : 5407540

Bestsellery

01 100% BIO Olej Kokosowy na zimno tłoczony 1000 ml Dr Goerg
02 100% BIO Olej Kokosowy na zimno tłoczony 500 ml Dr Goerg
03 BIO Cistus Incanus CZYSTEK herbata ziołowa 150g.
04 Intensywna kuracja Neera
05 BIO Chlorella Pyrenoidosa - kuracja miesięczna
06 Złoto Koloidalne NANO GOLD 500 ml.
07 VEGEPA – OMEGA 3,czyste EPA 60 kaps
08 WKŁADKI Shuya ANION - Zdrowie i Super Komfort 30 sztuk
09 Hawaiian Spirulina Pacifica® 500 mg 200 tabletek
10 Ksylitol - cukier z brzozy 1 kg
11 HYAL Basic for Woman (30ml) EiEi Cosmetics
12 BIO mleko kokosowe 400 ml Dr Goerg
13 Shuya ANION DZIENNE - Super Chłonne 10 sztuk
14 Olej z czarnego kminku 400 kapsułek (Nigella Sativa)
15 Sok Młody Jęczmień BIO PLANET ORGANIC 100 g
16 Sok Młody jęczmień Bio PLANET ORGANIC 200 g
17 Intensywna kuracja Neera Oczyszczanie i Odchudzanie
18 Paski pH do badania pH moczu 12 szt
19 Olej Lniany Dr Budwig z kapsaicyną 500 ml ZŁOTO POLSKIE
20 100% BIO Olej Kokosowy na zimno tłoczony 200 ml Dr Goerg
21 100% Olej z Oregano Grzyby i Pasożyty Bez Szans
22 Probiotyk MicroFlor32 60 kapsułek
23 Shuya ANION NOC - Super MEGA Chłonne 8 sztuk
24 100% BIO masło z orzechów kokosowych 500 ml Dr Goerg
25 BIO Chlorella Pyrenoidosa - kuracja 3 miesiące
26 Żel myjący do higieny intymnej z olejkiem z drzewa herbacianego
27 Colostrum Alpha 125ml. płynne Colostrum bovinum
28 100% BIO Olej Kokosowy na zimno tłoczony 26 ml Dr Goerg
29 BIO Cukier z kwiatów palmy kokosowej 250 g Dr Goerg
30 100% BIO Olej Kokosowy na zimno tłoczony 3000 ml Dr Goerg
31 BIO płatki kokosowe firmy Dr Goerg 300 g

Nasze Hobby


Newsletter


Imię i nazwisko:

Adres email:

Polityka prywatności

statystyka

Planeta Zdrowie - Najważniejsze jest Nasze Zdrowie